Czas realizacji

 

Czas realizacji = czas kompletacji zamówienia przez Dynamiczna.pl + czas dostarczenia.

Na czas realizacji zamówienia składa się czas potrzebny na skompletowanie zamówienia przez naszych pracowników oraz czas niezbędny wybranemu przewoźnikowi na dostarczenie przesyłki.

Produkty oferowane na stronie Dynamiczna.pl odzwierciedlają faktyczne stany magazynowe naszej firmy, dzięki czemu przesyłka jest kompletowana i przekazana do wysyłki w ciągu 24 godzin (w dni robocze od pon. do pt.).

W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą kredytową, należy pamiętać, że czas kompletacji zamówienia liczy się od momentu odnotowania wpłaty na naszym koncie. Jeżeli wpłata nie zostanie odnotowana w ciągu 10 dni, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Czas dostarczenia

Czas dostarczenia paczki zależy bezpośrednio od wybranej w zamówieniu formy dostawy.

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Przesyłka z zamówieniem jest dostarczana do wskazanego Paczkomatu w ciągu maksymalnie 24h od momentu jej wysłania (dni robocze od poniedziałku do piątku).

więcej

O możliwości odbioru paczki firma Paczkomaty InPost powiadamia adresata SMS-em oraz e-mailem. Odbiór przesyłki jest możliwy całą dobę w ciągu 48h od momentu jej dostarczenia do Paczkomatu.

Adresy Paczkomatów oraz Oddziałów InPost wraz z godzinami ich otwarcia są dostępne na stronie: http://www.paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat

mniej
Poczta polska

Czas dostawy Pocztą Polską wynosi maksymalnie 48h od momentu wysłania przesyłki (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

więcej

W przypadku braku odbiorcy pod wskazanym adresem, doręczyciel pozostawi w skrzynce awizo. Awizowaną przesyłkę można odebrać we wskazanej w awizo placówce Poczty Polskiej w ciągu 7 dni roboczych. Adresy placówek Poczty Polskiej wraz z godzinami ich otwarcia są dostępne na stronie: http://placowki.poczta-polska.pl/#komunikat

mniej
Poczta polska odbiór w punkcie
Poczta Polska – odbiór w punkcie

Przesyłka z zamówieniem jest dostarczana do wskazanej placówki pocztowej lub stacji ORLEN lub kiosku/saloniku RUCH w ciągu maksymalnie 48h od momentu wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku). Przesyłki za pobraniem do odbioru tylko w placówkach pocztowych.

więcej

O możliwości odbioru paczki Poczta Polska powiadamia adresata SMS-em bądź e-mailem. Odbiór paczki w placówce jest możliwy w ciągu 7 dni roboczych od daty jej dostarczenia do wybranego punktu w godzinach jego otwarcia. Adresy placówek oraz godziny ich otwarcia są dostępne na stronie: http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl

mniej
Poczta kurierska DPD
Poczta kurierska DPD

Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską DPD wynosi maksymalnie 24h od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

więcej

Istnieje możliwość "śledzenia" przesyłki na stronie firmy kurierskiej, o czym powiadomimy mailowo w potwierdzeniu nadania paczki.

W sytuacji, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem do doręczenia, pozostawi awizo. Awizowaną przesyłkę można odebrać w najbliższej placówce kuriera. Adresy placówek DPD są dostępne na stronie: http://www.dpd.com.pl/subpage.asp?ID_kat=4&ID=60&Mark=14&Go=65

NOWOŚĆ! Teraz DPD udostępnia także możliwość płatności kartą za przesyłki płatne przy odbiorze. Wszyscy kurierzy DPD zostali wyposażeni w terminale, które umożliwiają rozliczenia bezgotówkowe.

mniej

Wysyłka zagraniczna
Wysyłka zagraniczna

Realizujemy wysyłkę także poza granice Polski. Usługę świadczy firma DPD i taka dostawa jest możliwa dla zamówień złożonych z formą płatności – przedpłata na konto.

więcej

Lista krajów, do których wysyłka zagraniczna jest możliwa wraz z cennikiem dostawy jest dostępna poniżej. Gwarantowany czas doręczenia przesyłki w krajach Unii Europejskiej wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Dla przesyłek wysyłanych poza granice Unii Europejskiej oraz do krajów Skandynawskich gwarantowany czas doręczenia wynosi maksymalnie 14 dni roboczych.

Kraj Czas dostawy Koszt dostawy
Austria 3-4 dni 58.50 zł
Belgia 3-4 dni 63.00 zł
Bułgaria 4-5 dni 76.50 zł
Dania 3-4 dni 72.00 zł
Estonia 3-4 dni 81.00 zł
Finlandia 4-5 dni 99.00 zł
Francja 3-4 dni 99.00 zł
Grecja 4-5 dni 99.00 zł
Hiszpania 4-5 dni 130.50 zł
Holandia 3-4 dni 72.00 zł
Irlandia 4-5 dni 130.50 zł
Litwa 2-3 dni 72.00 zł
Luksemburg 3-4 dni 72.00 zł
Łotwa 2-3 dni 76.50 zł
Niemcy 2-3 dni 49.50 zł
Portugalia 4-5 dni 130.50 zł
Republika Czeska 2-3 dni 49.50 zł
Rumunia 4-5 dni 90.00 zł
Słowacja 2-3 dni 49.50 zł
Słowenia 4-5 dni 76.50 zł
Szwecja 4-5 dni 99.00 zł
Węgry 3-4 dni 67.50 zł
Wielka Brytania 4-5 dni 90.00 zł
Włochy 4-5 dni 99.00 zł
inne kraje - 450.00 zł

Czas dostawy* - standardowy czas dostawy (dni robocze) wskazany przez przewoźnika – firmę DPD.

mniej